Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

SAP FI/CO konzultant u odjelu Informatike i telekomunikacija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Dukat mliječna industrija d.d.

DUKAT d.d. vodeći je otkupljivač i prerađivač svježeg sirovog mlijeka proizvedenog na hrvatskim mliječnim farmama te vodeća robna marka mlijeka i mliječnih proizvoda u Hrvatskoj. Okosnicu Dukatovog poslovanja čine svježi, zdravi i nutritivno visokovrijedni mliječni proizvodi samo najbolje kvalitete, svakodnevno dostupni diljem Hrvatske.
Predanost, jednostavnost i ambicioznost temeljne su vrijednosti tvrtke, čvrsto utkane u korporativnu kulturu i svakodnevni rad naših zaposlenika.

Opis posla

Odgovornosti i zadaci:
- analiza potreba i zahtjeva korisnika
- izrada prijedloga rješenja
- izrada specifikacija razvoja
- testiranje postavljenih rješenja
- izrada dokumentacije rješenja
- podrška operativnom radu

Mjesta rada: Zagreb

Uvjeti

Potrebna profesionalna iskustva i znanja:
- VŠS/VSS matematičkog ili ekonomskog usmjerenja
- minimalno 3 godine iskustva u implementaciji poslovnih rješenja u SAP FI/CO modulu
- aktivno znanje engleskog jezika

Prednost može biti:
- iskustvo rada u bilo kojem SAP modulu - poželjno poznavanje više od jednog modula
- iskustvo rada u programiranju

Osobni profil:
- samoinicijativnost i samostalnost u rješavanju problema
- odgovornost i savjesnost
- sklonost timskom radu i komunikativnost
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- dinamičan posao u međunarodnom timu stručnjaka
- mogućnost profesionalnog razvoja sudjelovanjem u izazovnim razvojnim projektima
- mogućnost stalnog stručnog usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).