Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladišni radnik / viličarist (m/ž)

Zagreb, Sveta Nedjelja, Lučko, Velika Gorica, Sesvete, Rijeka, Split, Jastrebarsko, Rugvica

Rok prijave:

  • MANPOWER savjetovanje d.o.o.

ManpowerGroup Hrvatska za svoje klijente traži veći broj djelatnika na poziciji skladišni radnik / viličarist (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb, Sveta Nedjelja, Lučko, Velika Gorica, Sesvete, Rijeka, Split, Jastrebarsko, Rugvica

Opis poslova:

  • slaganje pristigle robe
  • odgovaranje za obradu I točnost rada skladišnih naloga
  • utovar I istovar robe, preslagivanje paleta
  • briga o čistoći skladišta

Uvjeti:

  • NKV, PKV, SSS
  • iskustvo rada na sličnim poslovima je prednost
  • uvjerenje za upravljanje viličarom je prednost
  • visoka razina odgovornosti i pedantnosti u obavljanju zadataka

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja na neodređeno vrijeme
  • stabilna primanja

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).