Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u pekari (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER savjetovanje d.o.o.

ManpowerGroup Hrvatska za svog klijenta, jednog od poznatijih u svojoj industriji traži kandidate za rad na poziciji: Djelatnik u pekari (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Priprema pekarskih proizvoda
  • Pozicioniranje proizvoda
  • Prodaja pekarskih proizvoda
  • Održavanje čistoće pekare

Uvjeti:

  • SSS
  • Poželjno prethodno iskustvo rada u pekari/prodaji
  • Spremnost na smjenski rad, vikendi, blagdani
  • Pridržavanje higijenskih uvjeta
  • Ljubaznost i uslužnost

Nudimo:

  • 40 sati radni tjedan
  • Redovita primanja uz povećanje nakon 3 mjeseca rada
  • Plaćeni prijevoz te sve naknade za rad nedjeljom i praznikom
  • Isplata Božićnice, Uskrsnice, regresa

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).