Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ELGRAD d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Elgrad je vodeći regionalni distributer ploča i okova za izradu namještaja po mjeri.

Opis posla

- prijevoz robe - područje: Zagreb, Karlovac, Zagorje
- prijem i isporuka robe
- istovar robe, utovar robe za otpremu
- rad sa kamionskim viličarom

Uvjeti

- KOD95
- digitalna kartica vozača
- prednost imaju kandidati s iskustvom rada na sličnim poslovima dozvolu za vožnju viličara (nije uvjet)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

C

Što nudimo

- sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
- dinamičan rad u stabilnoj kompaniji
- mogućnost profesionalnog razvoja

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).