Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj logistike (m/ž)

Šopot

Rok prijave:

  • Žuvela d.o.o.

Od mora do stola – Žuvela!

Tvrtka Žuvela d.o.o. je jedna od vodećih distributera svježe i smrznute ribe te ribljih proizvoda i prerađevina u HoReCa segmentu.
Sjedište tvrtke je na Hvaru, a prisutni smo na tržištu gotovo cijele RH preko distributivnih skladišta: Pazin, Rijeka, Benkovac, Split, Hvar, Makarska i Dubrovnik. Tvrtka je završila prvu stratešku fazu investiranja u proširenje skladišnih kapaciteta te novog voznog parka distribucije. Uskoro kreće u drugu fazu proširenja skladišnih kapaciteta i proizvodnje.

Trenutno zapošljavamo više od 90 zaposlenih.
Naša snaga je upravo u našim ljudima koji se kontinuirano razvijaju i usavršavaju svoja znanja kako bi suvereno vladali HoReCa segmentom ribe, ali smrznutog mesa.

Kako su ljudski resursi važan dio uspjeha tvrtke, ovim oglasom smo u potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji će svojim znanjem, motiviranošću i predanošću doprinijeti ostvarenju naših ciljeva.

Opis posla

- rutiranje dostava u dogovoru s voditeljima regija
- planiranje rasporeda za vozače i vozila
- koordinacija skladištenja, otpreme i povrata robe u skladište
- osiguravanje potrebnih resursa za odvijanje poslova u skladištu i nadzor nad organizacijom rada skladišta
- briga o održavanju i servisu vozila te sudjelovanje u planiranju i nabavi novih vozila
- briga o zaposlenicima u odjelu
- praćenje, analiza i optimizacija učinka i troškova rada
- vođenje evidencija i administrativni poslovi

Uvjeti

- SSS / VŠS / VSS
- odgovornost, komunikativnost i spremnost na timski rad
- znanje rada na računalu
- znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- naknada za prijevoz plaćena u cijelosti (u obzir dolaze i kandidati iz Šibensko-kninske županije kojima također plaćamo punu naknadu za prijevoz)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).