Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Koordinator odnosa s klijentima (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • Euro Immobilien d.o.o.

Euro Immobilien d.o.o. je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina čiji djelokrug obuhvaća cijelu jadransku obalu. Kao specijalizirani posrednik za prodaju rezidencijalnih i komercijalnih nekretnina, agencija je čvrsto fokusirana na pružanje vrhunske usluge ciljanoj klijenteli, a ideja vodilja Agencije je poslovanje temeljeno na poslovnoj izvrsnosti, znanju, povjerenju, iskustvu te individualnom pristupu svakom klijentu.

Opis posla

Za naš ured u Rijeci tražimo osobu za rad na radnom mjestu:

Koordinator odnosa s klijentima (m/ž).

Opis posla:
- komunikacija s klijentima
- pravodobno slanje ponuda klijentima
- koordinacija s ostalim sudionicima u prodaji nekretnina

Uvjeti

- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vrlo dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu

Profil tražene osobe:
- izvrsne komunikacijske vještine (usmene i pismene)
- orijentiranost prema rezultatima
- proaktivnost
- spremnost na preuzimanje odgovornosti
- organiziranost, preciznost, ažurnost
- pozitivan stav i entuzijazam u radu

Radno iskustvo
- radno iskustvo nije uvjet, ali radne navike jesu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, Magisterij

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (izvrsno), Njemački (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja (fiksna plaća + bonus na ostvarene rezultate)
- edukacija u sferi komunikacije i prodaje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).