Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Dostavljač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VERGL d.o.o. za usluge i marketing

25 godina tradicije. Dostavljeno preko 20.000.000 raznih tiskovina.

Velika referentna lista. Opskrbljujemo skoro sve značajnije institucije Republike Hrvatske, domaće i strane tvrtke, većinu veleposlanstva, većinu ugostiteljskih objekata i veliki broj domaćinstava...

Opis posla

Ranojutarnja dostava domaćih i stranih tiskovina na području grada Zagreba.

Uvjeti

- iskustvo poželjno, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- službeni mobitel
- mogućnost službenog automobila
- obuka od strane iskusnih djelatnika s višegodišnjim iskustvom
- korištenje slobodnih dana
- mogućnost napredovanja
- u obzir dolaze i mlađi umirovljenici
- rad s iskusnim timom uz izvrsnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).