Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj prodaje (m/ž)

Gornja Zdenčina

Rok prijave:

  • GIMlab d.o.o. za proizvodnju i usluge

Tvrtka GIMlab d.o.o. je hrvatski proizvođač laboratorijskog namještaja i digestora.

Opis posla

Tvrtka GIMlab d.o.o. je hrvatski proizvođač laboratorijskog namještaja i digestora. Imamo upražnjeno radno mjesto voditelja prodaje.

Opis poslova:
- direktna komunikacija s kupcima
- izrada ponuda
- obrađivanje narudžbi kupaca
- praćenje tenderskih objava
- izrada raznih dokumenata i tendera
- suradnja odjela prodaje sa ostalim odjelima
- pronalaženje novih klijenata/poslovnih partnera
- pregovori sa potencijalnim poslovnim partnerima

Mjesto rada: pogon Gornja Zdenčina

Uvjeti

- VSS ekonomskog ili nekog drugog smjera
- poželjno radno iskustvo od 5 godina
- aktivno znanje rada na računalu s naglaskom na MS Excel
- obvezno aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, dodatni jezici prednost
- poželjno poznavanje njemačkog
- iskustvo u prodaji i podršci kupcima
- organiziranost, komunikativnost, ljubaznost i susretljivost
- spremnost na terenski rad i putovanja
- pouzdanost, proaktivnost i odgovoran pristup poslu
- analitičnost
- mudrost
- tip vođe

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).