Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Estetski savjetnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Stillmark Zagreb d.o.o.

Stillmark Zagreb d.o.o. ekskluzivni je zastupnik vrhunskih francuskih brandova s prirodnom kozmetikom: L'Occitane i Melvita. Zapošljava više od 60 zaposlenika koji svakodnevno brinu o izgledu prodajnih mjesta, razvoju brandova, marketingu i stoje na raspolaganju kupcima.

Opis posla

Tražimo estetskog savjetnika (m/ž) koji će se pridružiti našim prodajnim timovima, brinuti o trgovini, na kvalitetan i stručan način savjetovati kupce o proizvodima.

Mjesto rada: trgovine L'Occitane u Zagrebu (jedna od trgovina u centrima Cvjetni, Mall, Arena, Point, City Centar West ili Galleria Business Center).

Uvjeti

- potrebno je iskustvo u prodaji i radu s kupcima
- ljubav i znanje prema kozmetici
- izvrsne komunikacijske vještine i ljubav prema radu s ljudima
- smisao za estetiku, pedantnost i preciznost
- poznavanje rada na računalu (obavezno snalaženje u Excelu)
- odgovornost, točnost i spremnost na učenje

Obožavate kozmetiku i rad s ljudima?

Ako je Vaš odgovor da, onda iskoristite priliku i postanite dijelom istinite priče. Krenite u svijet mirisa, osjetila i emocija.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad s vrhunskom kozmetikom u ugodnom radnom okruženju
- profesionalni pristup, razvoj vještina i znanja
- pristojna zarada i redovno isplaćena plaća
- stalne edukacije i radionice iz područja kozmetike
- mogućnost napredovanja

Početak rada: ožujak 2020.

Prije početka rada prolazi se edukacija o proizvodima u trajanju od tjedan dana.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).