Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent nabave (m/ž)

Gornji Stupnik

Rok prijave:

  • BERLINERLUFT. TEHNIKA d.o.o.

BERLINERLUFT. TEHNIKA d.o.o. dio je grupacije BerlinerLuft, u Republici Hrvatskoj. Tvrtka se bavi proizvodnjom i veleprodajom opreme za ventilaciju i klimatizaciju.

Osnovna djelatnost tvrtke je kvalitetna ponuda opreme strojarskih instalacija, za kompletno područje ventilacije i klimatizacije, sa svim srodnim djelatnostima, a zastupnici smo najvećih svjetskih proizvođača ventilacijske, klimatizacijske i izolacijske opreme.

Uz uvoz tehničke opreme, primarna djelatnost je i proizvodnja metalnih/limarskih proizvoda za strojarske instalacije.

Opis posla

- definiranje potreba roba i usluga potrebnih za funkcioniranje prodaje
- prikupljanje ponuda i cjenika, pregovaranje i ugovaranje sa dobavljačima, prijevoznicima sastavljanje narudžbi
- organizacija i praćenje isporuka
- osiguravanje i praćenje robe na skladištu
- svakodnevni kontakti sa postojećim dobavljačima i briga o poslovno korektnom odnosu
- kontinuirano istraživanje tržišta, stvaranje novih kontakata i širenje mreže dobavljača
- organizacija i koordinacija sa ostalim odjelima unutar tvrtke
- kontinuirano analiziranje i praćenje troškova vezanih uz nabavu
- priprema i prezentiranje potrebnih izvješća, analiza i planova nabave

Uvjeti

- SSS/VŠS
- obavezno znanje engleskog jezika
- odgovoran pristup radu, organiziranost, točnost, profesionalnost
- razvijene komunikacijske osobine
- informatička pismenost
- samostalnost i inicijativa u radu
- spremnost na učenje i edukaciju
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- puno radno vrijeme
- stimulativna primanja
- božićnica, regres

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).