Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / medicinski tehničar

München, Njemačka

Rok prijave:

  • JOBS & SPIRIT d.o.o.

Opis posla

Tražimo medicinske sestre / medicinske tehničare s URKUNDE za kliniku u samom Münchenu.

Uvjeti

- potrebna je potvrda znanja jezika B2
- potrebno je priznanje - Anerkennung

Telefonski se javiti radnim danom od ponedjeljka do petka između 07:00h do 15:00h.

Jezici:

Njemački (napredno)

Što nudimo

- brutto plaća od 3000 € (+ dodatci) nadalje raste ovisno o odjelu i iskustvu
- poslodavac Vam nudi i smještaj za jednu osobu od 22 m² za 300 €

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).