Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Nastavljalec brizgalnih strojev (m/ž)

Postojna, Slovenija

Rok prijave:

  • FLUIDMASTER D.O.O.

Opis posla

V svoj kolektiv vabimo dinamično, samostojno, odgovorno in dela željno osebo za delovno mesto: Nastavljalec brizgalnih strojev v brizgalnici.

V kolikor imate izkušnje, znanje ter zavzetost za delo, vabimo k sodelovanju sodelavca oz. sodelavko na delovnem mestu: Nastavljalec brizgalnih strojev.

Delo bo zajemalo predvsem opravljanje sledečih nalog in odgovornosti:
- operativno organiziranje, usklajevanje dela
- menjavanje orodji in nastavljanje brizgalnih strojev
- izvajanje nadzora nad delovanjem strojev
- opravljanje internega transporta
- vzdrževanje delovnih sredstev
- vodenje evidenc
- upoštevanje osnov za delo (navodila, interni akti, dokumentacija, delovni nalog)
- realizacijo proizvodnega plana
- ustrezen nivo kakovosti brizgancev
- gospodarno in odgovorno ravnanje z delovnimi sredstvi
- varno opravljeno delo
- usklajevanje dela skupine
- strokovno, kakovostno in pravočasno opravljene naloge
- ažurno ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj
- ažurnost evidenc

Uvjeti

- četrto raven (IV.): Srednje poklicno in podobno izobraževanje/srednja poklicna in podobna izobrazba (tehnična); oziroma 3 leta izkušenj s podobnimi deli
- izpit B kategorije in lasten prevoz
- poznavanje dokumentacije
- samoiniciativnost
- organizacijske sposobnosti in nekonfliktnost
- natančnost, organiziranost, odzivnost, zanesljivost
- ročne spretnosti
- sposobnost razlikovanja barv

Zahtevane delovne izkušnje in funkcionalna znanja:
- zaželene izkušnje na tem oz. na podobnih delovnih mestih
- izpit za upravljalca mostnih dvigal oz. Izpit se opravi po 3 mesecih od sklenitve POZ

Če vas zanimajo pozitivni izzivi v podjetju s tradicijo, dobro klimo in kjer imate veliko možnosti pri izboljšavah procesa, pridobivanju izkušenj in osebne rasti imate sedaj priložnost, da se nam pridružite.

Če vas zanimajo pozitivni izzivi v podjetju s tradicijo, dobro klimo in kjer imate veliko možnosti pri izboljšavah procesa, pridobivanju izkušenj in osebne rasti imate sedaj priložnost, da se nam pridružite. Imate izkušnje v proizvodnji kot Nastavljalec brizgalnih strojev, potem pričakujemo vaš CV preko linka za prijavo.

Stručna sprema:

Visokokvalificirani

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- široke možnosti strokovnega izobraževanja in usposabljanja
- zaposlitev za nedoločen čas s šest ( 6 ) mesečnim poskusnim delom
- delo v dimaničnem kolektivu proizvodnje
- redno in stimulativno plačilo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni