Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Izvršni direktor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Tražite posao koji će Vam dugoročno omogućiti konstantan profesionalni razvoj u poticajnom i ugodnom radnom okruženju? Želite li biti dio tima koji radeći sa vodećim domaćim i svjetskim tvrtkama svakodnevno stvara uspjeh.

U potrazi smo za osobom koja će se pridružiti našem timu na poziciji:

Opis posla:
- provođenje strateških odluka tvrtke na svim razinama
- kreiranje i provođenje planova na mjesečnom i godišnjem nivou, te odgovornost za njihovo ostvarivanje
- pronalaženje i implementacija novih poslovnih modela i izvora prihoda
- dnevna operativna organizacija i optimizacija poslovanja
- raspored zaduženja po odjelima
- koordinacija projekata

Uvjeti

- VSS
- minimalno pet godina na rukovodećim direktorskim pozicijama
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje MS Office paketa
- organizacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine
- sposobnost brzog i analitičkog zaključivanja
- samostalnost, točnost i preciznost u obavljanju zadataka
- sposobnost timskog i samostalnog rada
- prilagodljivost, kreativnost i otvorenost za nove profesionalne izazove
- samoinicijativnost i poduzetnost, usmjerenost na bitno
- iskustvo u istovremenom vođenju više kompleksnih projekata ili procesa
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- plaću u skladu s profesionalnom odgovornosti obavljanja poslova i druge benefite
- priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj
- kontinuirani profesionalni networking u Hrvatskoj i inozemstvu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).