Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj odjela ljudskih potencijala (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER savjetovanje d.o.o.

ManpowerGroup za svog klijenta traži osobu za poziciju Voditelja odjela ljudskih potencijala (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i zaduženja:

  • implementiranje strateških planova ljudskih resursa u odjelu maloprodaje s ciljem osiguranja potrebnih resursa za realizaciju ciljeva poduzeća
  • planiranje zapošljavanja djelatnika kao i upravljanje selekcijskim procesom zapošljavanja u svrhu osiguranja potrebnih kapaciteta za ispunjenje ciljeva poduzeća (razgovori za posao, testiranje, koordinacija privremene radne snage, studenata i učenika)
  • suradnja s nadležnim službama za zapošljavanje i posrednicima za regrutaciju kadrova
  • edukacija i razvoj karijere (definiranje sustava identifikacije edukacijskih potreba, podrška i sudjelovanje u izradi plana obrazovanja, organizacija i koordinacija internih i eksternih edukacija, vođenje i razvoj karijere zaposlenika, itd.),
  • identificiranje zaposlenih s visokim potencijalom i učinkom u cilju njihovog daljnjeg razvoja unutar poduzeća, poticanje izvrsnosti, isticanje zasluga i uspjeha zaposlenika
  • pružanje podrške u procesu upravljanja učinkom zaposlenih
  • uspostavljanje i održavanje pozitivne klime, unutar poduzeća i u odjelu maloprodaje u cilju unapređenja produktivnosti i motivacije zaposlenih (ispitivanje stavova, radnih odnosa, publikacije, usklađivanje s radnim zakonima, disciplina)
  • organiziranje aktivnosti vezane za prilagodbu i orijentaciju novozaposlenih
  • koordiniranje kompletnom dokumentacijom unutar odjela ljudskih potencijala
  • koordiniranje opće kadrovske administracije
  • vođenje i ažuriranje baze kandidata i ostalih potrebnih evidencija
  • primjenjivanje zakonske regulative unutar domene odjela ljudskih potencijala
  • kontroling troškova rada (sudjelovanje u izradi poslovnog plana i budžeta, redovito praćenje ostvarenja i izvještavanje)
  • izgradnja branda poduzeća te provođenje aktivnosti employer brandinga
  • savjetodavna podrška voditeljima odjela u svim HR aktivnostima

Uvjeti:

  • VSS - psihologija, humanistički ili društveni smjer
  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • korištenje računalnog paketa MS Office
  • organizacijske vještine i sistematičnost u radu
  • vozačka dozvola B kategorije

Klijent nudi:

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).