Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektromonter (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Electro Systems d.o.o

Opis posla

Radi povećanja obima posla tražimo:

Elektromonter (m/ž) sa iskustvom na izvođenju elektro-instalaterskih radova - više izvršitelja.

Radovi se izvode u SR Njemačkoj, rotacija tri tjedna na terenu i tjedan kući ili po dogovoru sa voditeljem.

Radovi su na izvođenju elektro instalacija u zgradama, školama i bolnicama.

Uvjeti

- osnovno poznavanje njemačkog jezika obavezno
- hrvatsko državljanstvo obavezno

Jezici:

Njemački (osnovno)

Što nudimo

- nudimo dobre uvjete ovisno o iskustvu i znanju jezika
- stalni radni odnos nakon probnog rada
- uz redovnu prijavu, plaćamo godišnji i dodatke za godišnji, Uskrs i Božić
- smještaj i prijevoz od sjedišta firme do radilišta na trošak poslodavca
- satnica ovisno o radnom iskustvu između € 10,00 i € 14,00

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).