Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrator u studentskoj službi (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • VISOKA ŠKOLA ZA MENADŽMENT I DIZAJN ASPIRA

Opis posla

- kontaktira sa potencijalnim studentima i polaznicima dajući im osnovne podatke i informacije
- upisuje studente i polaznike te vodi evidencije o njima
- zaprima i odgovara na upite putem telefona i e-maila
- vodi statističke podatke
- vodi evidenciju zauzetosti dvorana za predavanja i ispite
- obavlja sve poslove u vezi s pribavljanjem potrebnih odobrenja za provođenje programa cjeloživotnog učenja, te u vezi s osiguranjem materijalnih, kadrovskih i ostalih uvjeta za provođenje programa
- radi na pripremi dokumentacije za obrane završnih i diplomskih radova na studijskim programima te provođenju završnih ispita na programima cjeloživotnog učenja
- obavlja i druge poslove po nalogu dekana

Uvjeti

- visoka stručna sprema
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- visoka razina poznavanja rada na računalu

Dokumentacija za prijavu:
- životopis
- preslika diplome ili druge valjane isprave kojom se dokazuje razina i vrsta stručne spreme
- preslika osobne iskaznice
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak - ne starije od 6 mjeseci
- elektronički zapis o radno-pravnom statusu - ne stariji od 30 dana

Napomena:
- na natječaj se ravnopravno prijavljuju osobe oba spola

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- radno vrijeme: 40 sati tjedno
- rad u smjenama

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).