Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Donji Stupnik, Lučko

Rok prijave:

  • MICK d.o.o.

Mick d.o.o. jedno je od vodećih poduzeća u veleprodaji i maloprodaji proizvoda crne i obojene metalurgije u RH sa sjedištem u Rijeci.

Na lokaciji PC Zagreb, Gospodarska 20, Donji Stupnik, Lučko, uz prodaju crne metalurgije nudimo i uslugu dorade materijala rezanjem (korištenjem tračnih pila i plazme za cijevi), narezivanjem navoja i utiskivanjem utora na krajevima cijevi, bušenjem, zavarivanjem metalnih dijelova te sačmarenje i elektrostatsku plastifikaciju. Specijalizirani smo za obradu cijevi za sprinkler instalaciju.

Navedeni procesi se provode u novoizgrađenoj proizvodnoj hali veličine 1000 m2, koja je opremljena sa najmodernijom uređajima i strojevima, a posebno izdvajamo automatsku liniju za sačmarenje i elektrostatsku plastifikaciju. Za manipulaciju cijevi i elemenata koji se obrađuju u proizvodnji, koriste se viličari (čeoni i bočni) i mosna dizalica.

Opis posla

- vješanje elemenata na liniju za plastifikaciju
- slaganje gotovih proizvoda
- sortiranje, kompletiranje i pakiranje proizvoda
- održavanje čistoće radnog mjesta

Uvjeti

- KV/SSS
- radno iskustvo najmanje 1 godinu
- predanost poslu sa željom za učenjem i usavršavanjem
- spremnost na timski rad

Što očekujemo:
- timski rad
- spremnost za rad u 2 smjene

Za kandidiranje dostaviti svoju ponudu s kratkim životopisom putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u izvrsnom, dinamičnom i poticajnom radnom okruženju u stabilnoj tvrtki
- rad na novoj opremi
- redovita i stabilna primanja
- plaćene troškove prijevoza i prekovremene sate
- osiguran topli obrok
- bonuse za dobro odrađen posao
- puno radno vrijeme od ponedjeljka do petka
- ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću dugoročnog produljenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).