Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj gradilišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar-Montažni inženjering d.d.

Opis posla

Društvo Končar-Montažni inženjering d.d., Zagreb, Borongajska cesta 81c, koje posluje u sustavu KONČAR Grupe, vodeće tvrtke u području projektiranja, proizvodnje, montaže, ispitivanja i puštanja u pogon elektroenergetskih, elektrovučnih i postrojenja u procesnoj industriji, s ciljem jačanja našeg tima raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

Voditelj gradilišta (m/ž) - više izvršitelja.

Inženjer gradilišta rukovodi gradilištem Društva uvažavajući postavljene i dogovorene planove Društva te operativno i financijski vodi projekt do same realizacije.

Ključne odgovornosti su:
- planiranje strukture i broja zaposlenika kao i alata, strojeva, uređaja i naprava potrebnih za realizaciju ugovora
- izrada terminskih planova
- obavljanje poslova vezanih za pripremu, otvaranje i organizaciju gradilišta
- obavljanje poslova vezanih za organizaciju i provođenje mjera ZNR-u na gradilištu
- organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova
- vođenje građevinske knjige i građevinskog dnevnika
- usklađivanje radova s drugim
- suradnja sa predstavnicima Investitora nadležnim tijelima, partnerima, podizvoditeljima
- izrađivanje završnih izvještaja

Uvjeti

- VSS/Magistar/Stručni specijalist/VŠS/Prvostupnik elektroenergetskog smjera
- položen stručni ispit
- znanje jednog stranog jezika (prednost engleski jezik)
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Auto Cad, MS Project)
- komunikativnost, odgovornost, posvećenost detaljima, kreativnost u rješavanju problema, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad, visoka motiviranost za postizanje rezultata.

Prednosti:
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem elektroenergetskih postrojenja

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom diplome ili svjedodžbe o završenoj naobrazbi, pošalju putem linka za prijavu ili poštom, s naznakom “Za natječaj”, zaključno s 29.11.2020.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
- poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).