Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zaštitar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AKD - Zaštita d.o.o. za zaštitu osoba i imovine

AKD-Zaštita d.o.o. je vodeća, priznata i razvojno orijentirana zaštitarska tvrtka sa značajnim tržišnim udjelom na području privatne zaštite, a na tu poziciju smo došli zahvaljujući našim zaposlenicima.

Ponosimo se pravednošću i posebno pazimo na ispunjavanje svih svojih obveza prema zaposlenicima.

Opis posla

Zaštitarski poslovi sukladno Zakonu o privatnoj zaštiti.

Zapošljavamo 7 izvršitelja/ice.

Uvjeti

- SSS
- zaštitarska licenca

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- mogućnost zapošljavanja na punog ili pola radnog vremena osoba koje su korisnici mirovina
- rad na neodređeno vrijeme
- rad u državnoj zaštitarskoj agenciji na neodređeno vrijeme (sigurna i redovita plaća)
- iznadprosječna stimulativna primanja plus prigodne nagrade (za Božić, Uskrs i sl.)
- naknada troškova prijevoza
- uvećana plaća za prekovremeni rad, te rad noću, nedjeljom i blagdanom - sukladno zakonskim odredbama
- mogućnost napredovanja (posebni sigurnosni poslovi, pratnja vrijednosti, tjelohraniteljski poslovi i sl. - do 70% veća plaća)
- fleksibilno radno vrijeme i mjesto rada - prilagođeno zaštitaru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).