Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj gradilišta (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju

Za naše Klijente, renomirane njemačke građevinske tvrtke, tražimo djelatnike na poziciji:

Mjesto rada: Njemačka

OPIS POSLA:

  • Samostalno vođenje građevinskih projekata u niskogradnji ili u visokogradnji
  • Odgovorni ste za kvalitetu i provedbu dogovorenih planova
  • Organizacija posla i vođenje tima
  • Izrada rasporeda gradnje, kontrola troškova i vođenje građevinskog dnevnika
  • Redovna komunikacija i razmjena informacija sa nadređenima

UVJETI:

  • VŠS ili VSS, građevinski smjer
  • Minimalno 5 godina iskustva u vođenju građevinskih projekata
  • Dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, minimalno B2 nivo
  • Poželjni kandidati sa prethodnim iskustvom rada u Njemačkoj
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata sa EU državljanstvom

ŠTO NUDIMO:

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Njemački poslodavac, stimulativna primanja
  • Službeni auto, laptop, mobitel

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku, pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 25.01.2021.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).