Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na uređenju krajolika (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adria grupa d.o.o.

ADRIA GRUPA je najveće hrvatsko Društvo za Facility Management u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1500 djelatnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.

Opis posla

- košnja, orezivanje drveća i grmlja, sadnja i ostali slični poslovi u hortikulturi
- zimska služba

Uvjeti

- potrebna vozačka B kategorije
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima
- poželjno iskustvo rada sa traktorom

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na neodređeno uz probni rok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).