Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sobar / Sobarica

Split

Rok prijave:

  • Mimoza d.o.o.

Tvrtka Mimoza d.o.o. uspješno posluje već 20 godina. Posvećeni inovacijama i poboljšanjima hotelske usluge visoke kategorije naši hoteli su promijenili izgled hotelske ponude Splita .

Prepoznatljivost i uspješnost naših hotela rezultat su usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, predanog rada i zalaganja svih djelatnika a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju.

Mlad i motiviran tim hotelijerskih entuzijasta posvećen je pružanju personalizirane usluge prilagođene svakom gostu ponaosob. Zbog rasta poslovanja i jačanja našeg tima zapošljavamo motivirane i profesionalne djelatnike na više pozicija u hotelima s 4* i 5*:

Opis posla

- poslovi hotelskog domaćinstva
- svakodnevni zadaci sobarice – spremačice u održavanju čistoće i urednosti hotela
- svakodnevni poslovi u hotelskoj praonici (gostinjska odjeća, ručnici i sl.)

Tražimo više djelatnika/ica.

Uvjeti

Potrebna znanja i kvalifikacije:
- iskustvo u hotelskom domaćinstvu od min. 2 sezone u hotelima više kategorije
- srednja škola i/ili diploma tečaja za sobarice
- pozitivan stav i pristup radu
- marljivost i proaktivnost
- samostalnost u radu i odgovornost
- pozornost za detalje i preciznost
- sklonost radu u timu

Strani jezik:
- engleski jezik (dobro ili napredno poznavanje jezika)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).