Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent u računovodstvu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Salvia d.o.o.

Salvia d.o.o., je ekskluzivni distributer renomiranih brandova i dobavljač za vodeće nacionalne trgovačke lance, lokalne i regionalne maloprodajne organizacije, drogerije i benzinske crpke. Dugoročnim ulaganjem u kvalitetan odnos s našim kupcima i principalima zauzeli smo vodeću poziciju u premium segmentu.

Opis posla

Radno mjesto referenta u računovodstvu (m/ž) obuhvaća:
- izrada i knjiženje ulaznih računa
- izrada ugovora o radu za radnike
- prijave i odjave zaposlenika
- unos podataka te obračun i knjiženje plaće
- vođenje evidencije o prisustvu radnika i uprave te evidencije godišnjih odmora
- izrada izvještaja državnim institucijama
- sudjelovanje u izradi tromjesečnih statističkih izvještaja, godišnjeg računa dobiti i gubitka i bilance stanja
- podizanje novca, dostava dokumentacije u banke i državne institucije
- drugi poslovi po nalogu pretpostavljenog potrebne radi uspješnog i potpunog izvršenja posla

Uvjeti

- SSS/VSS
- obavezno radno iskustvo u navedenim poslovima minimalno 3 godine
- vrlo dobro poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola obavezna
- visoki standardi etike
- vedrina, komunikativnost, motiviranost, odgovornost, marljivost, sklonost timskom radu
- znanje stranih jezika poželjno (engleski)

Ukoliko niste kontaktirani unutar perioda od 2 do 3 tjedna, na žalost niste ušli u uži izbor kandidata, te vam se ovim putem zahvaljujemo na pokazanom interesu za radom u firmi Salvia d.o.o.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo rad u ugodnoj i dinamičnoj sredini gdje se cijeni ambicija, samostalnosti i želja za edukacijom. Također nudimo redovita primanja i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).