Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Embedded inženjer / Razvojni inženjer / Hardware developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HELM društvo s ograničenom odgovornošću za razvoj i proizvodnju

Helm d.o.o. je tvrtka sa 25 godina iskustva u razvoju i proizvodnji uređaja za mjerenje i prijenos podataka s naglaskom na bežične tehnologije (NBIOT, LORA, 4G …). U 25 godina tvrtka je odradila velik broj uspješnih projekata razvoja i proizvodnje uređaja koji se koriste u industriji i kućanstvu. Naši klijenti i partneri neke su od najvećih svjetskih i domaćih tvrtki. Naša prednost je znanje i zaposlenici koji to znanje posjeduju te čine tvrtku.

Opis posla

- razvoj komunikacijske opreme za prikupljanje i prijenos podataka korištenjem modernih komunikacijskih protokola (NBiot, Lora …)
- sudjelovanje u razvoju industrijskog proizvoda od ideje, izrade shema, dizajna prototipa, testiranja… do finalnog proizvoda
- sudjelovanje u međunarodnom certificiranju proizvoda
- stjecanje specifičnih znanja vezanih za industrijski razvoj

Uvjeti

Poznavanje embedded hardwarea i firmwarea:
- iskustvo u radu s microcontrollerima, ARM procesorima, asembleru, C-u
- poznavanje osnove rada elektroničkih sklopova i osnovne komunikacijske protokole (UART, SPI, I2C)
- završili ste FER ili sličan fakultet
- spremnost na učenje

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, Magisterij, Doktorat

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju
- rad sa suvremenom ispitnom opremom
- posjet domaćim i stranim certifikacijskim laboratorijima
- stalno educiranje u Hrvatskoj i u inozemstvu
- rad na novim i zanimljivim projektima
- posjete strukovnim sajmovima i konferencijama

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).