Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Hardware Remote Technical Support Engineer with German and English (m/f)

Zagreb

Rok prijave:

  • IBM Hrvatska d.o.o.

Opis posla

IBM Hrvatska je u potrazi za specijalistima za tehničku podršku koji će biti zaduženi za pružanje udaljene tehničke podrške korisnicima i IBMovom tehničkom osoblju kod korisnika. Njihovi zadaci bit će utvrđivanje hardverskog problema, identificiranje izvora problema i razvoj akcijskog plana za rješavanje tehničkih problema, te davanje povratne informacije korisniku o tijeku procesa. Bit će zaduženi i za utvrđivanje odgovarajućeg načina izvršavanja usluge.

Zadaci također mogu uključivati:
- usklađivanje s klijentovim potrebama i pružanje podrške na području proizvoda za data centre (XSeries)
- analiza problema na temelju podataka dobivenih od korisnika
- pronalaženje uzroka problema, kreiranje akcijskog plana i rješavanje problema
- podrška prilikom instalacije i konfiguracije
- komunikacija s korisnicima putem maila, telefona i kolaboracijskih alata
- stand by model podrške 24/7
- visoka usredotočenost na izvrsnost usluge i zadovoljstvo korisnika

Uvjeti

- iskustvo tehničke podrške u Network/ Server okruženju
- dodatno iskustvo s procesima i alatima za podršku
- napredno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (B2 / C1)
- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2 / C1)
- odlične komunikacijske vještine
- odlične organizacijske vještine
- analitički način razmišljanja
- sposobnost multitaskinga
- usmjerenost na klijenta
- timski duh
- sposobnost rada uz minimalan nadzor
- sposobnost samoedukacije
- dobro poznavanje MS Office-a
- prednost je poznavanje rada s xSeries Server Environment
- prednost je prijašnje iskustvo rada s korisnicima ili na sličnim pozicijama

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
- rad u internacionalnom okruženju
- razvoj karijere u internacionalnoj korporaciji
- ugodnu radnu atmosferu i kolege koji su uvijek spremni pomoći
- dodatni dani godišnjeg odmora
- Multisport članstvo i sudjelovanje u raznim pogodnostima za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).