Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik niskogradnje (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • AhLB oHG

AhLB oHG je građevinski obrt koji pruža usluge gradnje većih poslovnih te stambenih objekata kao i usluge niskogradnje.

Opis posla

- postavljanje betonskih kocaka
- kopanje kanala
- polaganje odvodnih cijevi
- polaganje šahtova
- vožnja bagera i utovarivača
- uređivanje bankina
- polaganje rubnjaka
- priprema trase za izgradnju ceste
- ostali poslovi vezani za niskogradnju

Uvjeti

- obavezno je radno iskustvo u spomenutoj struci
- obrazovanje u struci je preduvjet, ali nije obavezno ukoliko je radno iskustvo odgovarajuće

Što nudimo

- ugodnu radnu atmosferu
- uređeno radno vrijeme od ponedjeljka do petka u okviru od 43 sati tjedno
- osiguran i besplatan smještaj
- besplatan prijevoz od smještaja do radilišta
- radnu opremu
- satnicu od 13 €

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).