Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj obrazovanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ustanova za obrazovanje odraslih Inspekt

Opis posla

- izrada rasporeda nastave, organiziranje procesa obrazovanja, administracija, marketing obrazovanja
- rad s nastavnicima, sudjelovanje u radu s partnerima u okruženju, stručni rad u izvedbenom planiranju, rad s polaznicima, savjetodavni rad, pripremanje različitih manifestacija na području obrazovanja odraslih, praćenje zakonodavstva
- priprema, vođenje i spremanje andragoške dokumentacije
- izrada godišnjih planova rada, priprema godišnjih izvještaja o realizaciji
- sudjelovanje u izradi novih programa
- komunikacija s Agencijom za obrazovanje odraslih

Uvjeti

- iskustvo rada u obrazovanju odraslih
- prednost kandidati s pedagoškim iskustvom

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).