Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist grafičke pripreme (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafokor d.o.o.

Tiskara Grafokor je obiteljska tvrtka s tradicijom od 1981. koja trenutno zapošljava 50 djelatnika svih potrebnih profila grafičke struke.
Specijalizirani smo za offset i digitalni tisak, ambalažu i tisak sa specijalnim efektom.

Za svoj rad u 2018. godini nagrađeni smo sa glavnom nagradom CROPAK-a 2018 za najbolju ambalažu. Stalno unapređivanje djelatnika, opreme i tehnoloških procesa osnova su za daljnje postizanje izvrsnih poslovnih rezultata i kontinuirani rast.

Naša temeljna kvaliteta je pouzdanost i poštivanje dogovorenog.

Tvrtka se nalazi u zapadnom dijelu Zagreba, Jankomir. Blizu stanice vlaka (Gajnice).

Opis posla

- grafička priprema i montaža za tisak
- komunikacija sa kolegama u odjelu pripreme, sa prodajom i proizvodnjom - timski rad
- komunikacija sa klijentima

Uvjeti

- VŠS/VSS grafičkog smjera
- obavezno iskustvo u poslovima grafičke pripreme i montaže za tisak
- aktivno znanje MS office paketa
- obavezno iskustvo u radu u grafičkim programima ( illustrator, indesign, photoshop, Prinect SignaStation )
- aktivno znanje engleskog jezika
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- redovita primanja
- pokrivanje putnih troškova
- rad na puno radno vrijeme
- ugodna radna atmosfera

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).