Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni komercijalist prodaje (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

  • HON-ING društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge

HON-ING društvo s ograničenom
odgovornošću za trgovinu i grafičke
usluge

HON-ING d.o.o. je vodeća tiskara u proizvodnji fleksibilne ambalaže u regiji.

Konstantno ulažemo u nove tehnologije, obrazovanje i napredovanje naših zaposlenika.

Vizija poduzeća je stvaranjem održivog razvoja ostati lider u svojoj branši na području Republike Hrvatske a i šire.

Misija poduzeća je da, kroz potvrđenu tradiciju HON-ING kvalitete, iskusne kadrove, suvremenu tehniku i tehnologiju te individualni pristup svakom od kupaca pruža vrhunsku kvalitetu proizvoda.

Uslijed povećanja obujma poslovanja, pozivamo Vas da postanete dio našeg prodajnog tima na slijedećem radnom mjestu:

Opis posla

  • održavanje kontakata s postojećim kupcima te akvizicije novih kupaca
  • poželjno poznavanje rada sa kupcima unutar EU i ostalih ino tržišta
  • usmjerenost prema ostvarivanju prodajnih rezultata
  • prepoznavanje i realizacija prodajnih prilika
  • poznavanje grafičke industrije

Uvjeti

  • obavezno iskustvo u prodaji , prednost imaju kandidati sa poznavanjem grafičke industrije
  • aktivno korištenje Microsoft Office aplikacija
  • sklonost timskom radu i razvijene vještine komunikacije
  • samostalnost , motiviranost i spremnost na usavršavanje
  • stručna sprema: SSS/VŠS/VSS, grafički, ekonomski, komercijalni smjer
  • aktivno korištenje stranog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • mogućnost daljnjeg obrazovanja i usavršavanja u grafičkoj industriji
  • mogućnost napredovanja
  • uz fiksnu plaću nudimo i stimulaciju sukladno ostvarenim rezultatima

Ukoliko ste se pronašli u gore navedenom, a proaktivni ste, odgovorni, skloni timskom radu, profesionalni i usmjereni na rezultate, očekujemo Vaše cijenjene ponude u što kraćem roku.

Molbe uz životopis slati putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).