Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Killarney, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od vodećih industrijskih proizvođača kompozitnih rješenja, tražimo više radnika za rad u proizvodnji i obradi proizvoda od stakloplastike.

Ključni zadaci:
- rad u industrijskoj/tvorničkoj proizvodnji, obradi i doradi proizvoda od stakloplastike.
- rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje (obrada i izrada gotovih proizvoda od stakloplastike, brušenje, lakiranje i poliranje proizvoda).
- održavanja visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada.
- pridržavanje zadanih normi proizvodnje
- rad u smjenama – dnevne i noćne
- fizički zahtjevan posao

Uvjeti

- obavezno prethodno radno iskustvo u industrijskoj proizvodnji
- fleksibilnost za rad u različitim pogonima u sklopu proizvodnje te za rad u smjenama
- dobra fizička kondicija
- obavezno poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava
- osnovna satnica 10.90 € bruto, nakon 11 mjeseci rada 12.95 €
- smjenski rad 13.30 € bruto
- rad vikendom 13.95 € bruto
- prekovremeni rad 16.35 € bruto
- organiziran smještaj u kućama u neposrednoj blizini tvornice, cijena 50 € tjedno
- prema trenutnim regulacijama po dolasku u Irsku je obavezna samoizolacija, pri čemu poslodavac osigurava besplatan smještaj
- početak rada odmah

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).