Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni bankar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • OTP banka d.d.

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla - od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Samostalni bankar (m/ž) - 2 izvršitelja/ice, Poslovni centar sjeverna Dalmacija, Direkcija upravljanja mrežom, Sektor poslovanja s građanstvom

Mjesto rada: Zadar

Razdoblje primjene ugovora o radu: na određeno vrijeme, do 31.12.2021. god.

Opis posla:

  • provođenje odgovarajućih (bez)gotovinskih transakcija putem IT aplikacije, uz prethodno provedenu pripremu za nesmetan rad s klijentima te uz poštivanje internih pravila i akata
  • aktivna prodaja proizvoda (informiranje klijenata o bančinim proizvodima, iniciranje prodajnog razgovora, odgovaranje na upite klijenata, iznalaženje rješenja te savjetovanje klijenata o mogućnostima realizacije njihovih zahtjeva)
  • profesionalan, odgovoran i učinkovit rad s gotovinom (domaćom i stranom valutom) i blagajnom za koju je zadužen, sukladno definiranim pravilima i propisima
  • održavanje visoke razine osobnog integriteta (profesionalan rad u skladu s ugledom banke, ljubazan i pozitivan stav s poštovanjem i uvažavanjem prema klijentima, suradnicima i kolegama, štiteći sve dostupne podatke banke, vrijednosti i njihove izvore od zlouporabe, uvažavajući njihovu povjerljivost sukladno zakonskim i internim propisima banke, reprezentativno predstavljanje banke svojim izgledom i ponašanjem)
  • ostali radni zadaci po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti zapošljavanja:

  • SSS – gimnazija ili ekonomsko usmjerenje
  • poželjno radno iskustvo u prodaji i radu s gotovinom
  • poznavanje rada na PC-u (MS Office paket)
  • komunikacijske vještine
  • motiviranost, profesionalnost i povjerljivost
  • predanost poslu, točnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu
  • fleksibilnost

Prijava i životopis se podnose do zaključno 30.04.2021. putem linka za prijavu ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija ljudskih potencijala i korporativnih poslova
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).