Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sobar / Sobarica

Opatija, Ičići, Lovran, Medveja, Mošćenička Draga

Rok prijave:

  • Liburnia Riviera Hoteli, d.d. Opatija

Liburnia Riviera Hoteli d.d. vodeća je hotelska kuća na Kvarneru. Upravlja sa 20 hotela i villa te autokampom na Opatijskoj rivijeri baštineći tradiciju u hotelijerstvu dulju od 130 godina posebice u kongresnom i wellness turizmu.

Opis posla

Traži se sobar / sobarica.

Uvjeti

- poželjno prethodno iskustvo u srednje i visoko kategoriziranim hotelima
- spremnost na timski rad, odgovornost prema poslu, organiziranost, urednost i briga o čistoći hotela
- poželjan engleski jezik (nije uvjet)

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
- mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
- mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
- mogućnost edukacije i napredovanja
- izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).