Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač - blagajnik (m/ž)

Jadranska obala i otoci

Rok prijave:

  • KONZUM plus d.o.o.

Mjesto rada:
Jadranska obala i otoci, Supetar, Milna, Bol, Sutivan, Trogir, Omiš, Hvar, Jelsa, Vrbovska, Sućuraj, Split, Makarska, Orebić, Pag, Novalja, Starigrad, Vir, Murter, Vodice, Primošten, Rogoznica, Umag, Buje, Novigrad, Rovinj, Pula, Poreč, Vrsar, Mali Lošinj, Opatija, Lovran, Rijeka, Krk, Omišalj, Prezid, Čabar, Tršće, Gerovo, Cres, Rab, Crikvenica

Opis posla:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima i blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme

Od Vas očekujemo:

  • SSS/KV/VKV
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad
  • prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na PC blagajni, poznavanje barem jednog stranog jezika

Nudimo Vam:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • uz redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici u sezoni mogu ostvariti atraktivne mjesečne stimulacije
  • osiguravamo smještaj onima koji nemaju vlastiti
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 5. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).