Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač - dostavljač (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

  • HON-ING društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge

HON-ING d.o.o. je vodeća tiskara u proizvodnji fleksibilne ambalaže u regiji.

Konstantno ulažemo u nove tehnologije, obrazovanje i napredovanje naših zaposlenika.

Vizija poduzeća je stvaranjem održivog razvoja ostati lider u svojoj branši na području Republike Hrvatske a i šire.

Misija poduzeća je da, kroz potvrđenu tradiciju HON-ING kvalitete, iskusne kadrove, suvremenu tehniku i tehnologiju te individualni pristup svakom od kupaca pružimo vrhunsku kvalitetu proizvoda.

Opis posla

Uslijed povećanja obujma poslovanja, uvođenja novih tehnologija i poslovnih procesa, pozivamo Vas da postanete dio našeg tima logistike na slijedećem radnom mjestu:

Vozač - dostavljač (m/ž).

Posao obuhvaća:
- isporuku/dostavu robe kupcima
- podizanje/dopremu robe od dobavljača
- utovar/istovar robe
- ostale poslove po nalogu voditelja službe

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije, C kategorija nije uvjet ali je prednost
- sklonost timskom radu
- proaktivnost, motiviranost, točnost

Ukoliko ste se pronašli u gore navedenom, ne bojite se izazova, profesionalni ste i usmjereni na rezultate, očekujemo Vaše cijenjene ponude. Molbe uz životopis slati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
- stimulativna primanja sukladno rezultatima
- mogućnost usavršavanja i napredovanja
- rad na određeno vrijeme sa mogućnošću zaposlenja na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).