Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni komercijalist prodaje za izvozna tržišta - EU (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

  • HON-ING društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge

HON-ING d.o.o. je jedan od vodećih proizvođača fleksibilne ambalaže u regiji.

Vizija poduzeća je stvaranjem održivog razvoja ostati lider u svojoj branši na području Republike Hrvatske a i šire.

Misija poduzeća je da, kroz potvrđenu tradiciju HON-ING kvalitete, iskusne kadrove, suvremenu tehniku i tehnologiju te individualni pristup svakom od kupaca pruža vrhunsku kvalitetu proizvoda.

Opis posla

Uslijed povećanja obujma poslovanja, pozivamo Vas da postanete dio našeg prodajnog tima na slijedećem radnom mjestu:

Samostalni komercijalist prodaje za izvozna tržišta - EU (m/ž), jedan izvršitelj.

Posao obuhvaća:
- održavanje kontakata i obilazak postojećih INO kupaca te akvizicije novih ino kupaca
- poželjno poznavanje rada sa kupcima unutar EU i ostalih ino tržišta
- ostvarivanje zadanih prodajnih rezultata
- prepoznavanje i realizacija novih prodajnih prilika

Uvjeti

- poznavanje grafičke industrije prednost, ali nije uvjet
- prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji na ino tržištu
- sklonost timskom radu i razvijene vještine komunikacije
- samostalnost, motiviranost i spremnost na usavršavanje
- stručna sprema: SSS, VŠS, VSS - grafički, ekonomski, komercijalni smjer
- aktivno korištenje Microsoft Office aplikacija
- aktivno korištenje stranog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko ste se pronašli u gore navedenom, a proaktivni ste, odgovorni, skloni timskom radu, profesionalni i usmjereni na rezultate, očekujemo Vaše cijenjene ponude u što kraćem roku.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja
- rad u ugodnom i poticajnom okruženju
- mogućnost daljnjeg obrazovanja i napredovanja

Molbe uz životopis slati putem linka za prijavu.

Rok za slanje molbi: 03.10.2021. godine.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Krapinsko-zagorska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).