Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši specijalist za strukturno financiranje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • OTP banka d.d.

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla - od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Viši specijalist za strukturno financiranje (m/ž) - 1 izvršitelj/ica, Odjel strukturnog financiranja, Direkcija posebnih linija financiranja, Sektor poslovanja s korporativnim klijentima i globalna tržišta

Mjesto rada: Zagreb

Razdoblje primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest (6) mjeseci.

Opis posla:

  • zaprimanje zahtjeva za projektno i strukturno financiranje, priprema osnovnih informacija o projektu i investitorima, strukturiranje ponuda uvažavajući pravila strukturnog financiranja i internih akata banke, priprema kreditnih prijedloga, analiza poslovanja sudionika projekta
  • održavanje visokokvalitetnih kontakata s postojećim klijentima te akvizicija novih klijenata i projekata, praćenje projektnog potencijala
  • suradnja s drugim organizacijskim dijelovima banke i potpora u procesu odobravanja projektnih kredita
  • praćenje ugovorenih poslova od početka do otplate, urednog podmirenja duga i ostalih preuzetih obveza u svrhu minimiziranja rizika, priprema godišnjih obnova limita, analiza razvoja projekta i sponzora
  • profesionalno i stručno izvršavanje poslovnih aktivnosti sukladno ugledu banke i bankarske struke; pozitivan i ljubazan stav prema internim i vanjskim suradnicima/klijentima uz odnos poštovanja i uvažavanja, štiteći poslovne podatke i njihove izvore od zlouporabe, reprezentativno predstavljanje banke i bankarske struke svojom pojavnošću
  • ostale aktivnosti po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • VSS ekonomija/pravo/matematika
  • minimalno tri (3) godine radnog iskustva na bankarskim ili sličnim financijskim poslovima
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • visoka razina kredibiliteta i osobnosti
  • visoka razina predanosti poslu i samomotivacije
  • analitičnost i sistematičnost u radu te samoorganizacijske sposobnosti
  • komunikativnost - vještine verbalne i pisane komunikacije
  • ažurnost u obavljanju radnih zadataka
  • sposobnost definiranja prioriteta
  • kreativnost i proaktivnost u davanju smislenih zaključaka/prijedloga
  • sposobnost individualnog rada i rada u timu
  • razumijevanje detalja i prakse odgovarajućih nacionalnih propisa
  • znanje i primjena financijskih procjena i tehnika
  • razumijevanje financijskih izvješća i informacija te sposobnost njihovog tumačenja s aspekta prihoda i rashoda
  • posjedovanje vještina za rad na računalu-korištenje standardnih Microsoft Office alata

Prijava i životopis se podnose do zaključno 07.10.2021. putem linka za prijavu.

OTP banka dioničko društvo. Domovinskog rata 61. 21000 Split, Hrvatska. Tel: +385 (0)72 21 00 21. Fax +385 (0)72 201 950. Web: www.otpbanka.hr MB: 3141721. OIB 52508873833. IBAN: HR5324070001024070003

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 929,59 EUR (7.004,01 kuna).