Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Programer poslovnih aplikacija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DATALAB HR d.o.o.

Datalab je najveći proizvođač poslovnog softvera PANTHEON u Jugoistočnoj Europi koji omogućava upravljanje i pregled svih poslovnih procesa u poduzeću.

PANTHEON zajednica broji više od 70.000 korisnika u Regiji.

Opis posla

Tražimo Programera (m/ž) za programiranje novih aplikacija.

Posao uključuje programiranje poslovnih aplikacija i integraciju sa PANTHEON ERPom.

Uvjeti

- VŠS/VSS IT usmjerenja
- obavezno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
- dobro korištenje MS Office alata
- prezentacijske i komunikacijske vještine
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- samostalnost i angažiranost u radu
- sklonost timskom radu
- spremnost na povremena putovanja

Prednosti:
- poznavanje rada u poslovnom programu Pantheon (ili drugim ERP sustavima)
- iskustvo u konzaltingu i/ili implementaciji programskih rješenja
- radno iskustvo na sličnim poslovima

Potrebno znanje:
- poznavanje object oriented programiranja
- dobro poznavanje MSSQL ver 2016 ili viših verzija
- dobro poznavanje T-SQL (SP+UDF) za MSSQL
- osnovno poznavanje MSSQL administracije (install, backup, restore, security, perf. optimization)

Ako imate iskustva u poslovima programiranja, radili ste i poznajete pojmove, možda ste baš Vi pravi kandidat za nas!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u perspektivnom okruženju
- kontinuirano razvijanje profesionalnih vještina
- stimulativna primanja

Napomena:
- testiranje kandidata bit će prije prvog selekcijskog kruga

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).