Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar za mehatroniku (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • Lagermax AED Croatia
Lagermax AED Croatia d.o.o. najkvalitetniji je logističar u Hrvatskoj prema recentnom istraživanju kvalitete Business Qudal - QUality meDAL. U svojih 21 godinu djelovanja iskazali smo se kao lider na području logistike, nacionalnog i internacionalnog transporta, u poslovima carinskog posredovanja, a ulaskom u EU, Intrastat zastupanjem.

Uz centralu u Zagrebu, poslujemo u regionalnim centrima u Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku i Koprivnici. Naši zaposlenici vlastitim angažmanom i timskim radom doprinose uspjehu društva te su kontinuirano usmjereni na razvoj i širenje spektra usluga na logističkom tržištu, pronalazeći optimalna rješenja za svaki novi tržišni izazov.

Veselimo se svim našim budućim kolegama! Cijenimo ugodnu radnu atmosferu temeljenu na međusobnom poštovanju i timskom radu.

Tražimo 2 izvršitelja na radnom mjestu:

Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • Tehničko održavanje i fino podešavanje strojeva na proizvodnoj liniji
  • Kontrola rada strojeva
  • Rad na proizvodnoj liniji
  • Kontrola proizvoda na liniji proizvodnje
  • Poštivanje propisanih sigurnosnih normi
  • Održavanje čistoće proizvodne linije
  • Zbrinjavanje otpadnog materijala prema propisanim uputama
  • Sudjelovanje u obuci djelatnika
  • Izvršavanje naloga danih od strane koordinatora proizvodnje
  • Primopredaja proizvoda i poslova u smjeni

Uvjeti:

  • Potrebna stručna sprema: SSS, tehnička škola
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office / Outlook)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ne i uvjet

Ostali uvjeti:

  • Fleksibilnost i komunikativnost
  • Poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima
  • Inicijativa, kreativnost i spremnost na timski rad
  • Spremnost na učenje i upoznavanje operativnih procesa

Ako ste pouzdana, dinamična, kreativna i odgovorna osoba, spremna za timski rad i dokazivanje u poticajnoj radnoj sredini, prijavite se na natječaj do 22.10.2021. putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).