Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kozmetičar / terapeut (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PRIMOVENDING d.o.o.

Health Club TT Exclusive pruža uslugu sportske rekreacije u suvremeno opremljenom wellnessu i fitnessu, a čija usluga se pruža svih 7 dana u tjednu prema radnom vremenu centra. Novitet su kozmetičke usluge, kako bismo svojim klijentima pružili što kvalitetnije i luksuznije iskustvo. Misija Health Cluba Tvoj trener je pružiti oazu mira u užurbanom svijetu. Često zaboravljamo "napuniti baterije", a Health Club TT centar pruža relaksaciju cijelog tijela. Ukoliko želite trenirati, opustiti se u wellness centru s 3 saune i bazenom, ili pak jednostavno uživati u masažama i raznim kozmetičkim tretmanima, Health Club TT je pravo mjesto za Vas. Kako su nam važni klijenti, tako nam je važno i zadovoljstvo naših zaposlenika. Želimo stvoriti profesionalan i odgovoran tim, koji će se nadopunjivati znanjem i iskustvom. Zdravo okruženje i atmosfera na poslu nam je prioritet. Health Club Tvoj Trener nalazi se na prvom katu hotela Sheraton u Zagrebu.

Opis posla

Wellness centar hotela Sheraton u potrazi je za zaposlenicima koji će stručno izvršavati tretmane lice i tijela iz ponude.

Uvjeti

- opsežno znanje o preparativnoj kozmetici
- poznavanje tehnologija koje se koriste u facial tretmanima
- potrebno je znanje o korištenju kozmetičkih aparata te manikure i pedikure
- završeno najmanje srednjoškolsko obrazovanje za kozmetičara ili terapeuta
- razvijene komunikacijske vještine
- strast za stjecanjem novih znanja i vještina
- odgovornost i organiziranost u izvršavanju zadataka
- iskustvo u prodaji proizvoda za njegu lica i tijela
- znanje o tretmanima tijela i masažnim tehnikama

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- stjecanje novih znanja i vještina iz područja dekorativne i preparativne kozmetike
- kreativno i ugodno radno okruženje u timu
- mogućnost napredovanja ovisno o postignućima
- stimulativna i redovna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4500 do 7000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).