Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent javne nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LOHMANN & RAUSCHER d.o.o. za trgovinu

L&R - sa snažnim korijenima do uspjeha.

Tvrtka L&R iza sebe ima preko 170 godina iskustva s povojnim materijalima i medicinskim proizvodima - ponosna povijest, koja se reflektira u našim proizvodima, konceptima i uslugama - u njihovoj kvaliteti, u njihovoj izuzetnoj funkcionalnosti i u njihovoj terapijskoj djelotvornosti.

Naš recept za uspjeh u dugoj povijesti tvrtke ujedno znači: Rano prepoznati promjene i trendove na zdravstvenim tržištima i proaktivno ih integrirati u naše poslovanje.

Opis posla

- praćenje objava jednostavne nabave i javnih nadmetanja na EOJN i infotenderi.hr
- preuzimanje i analiza dokumentacije za sva javna i jednostavna nadmetanja
- praćenje izmjena po svim nadmetanjima
- priprema dokumentacije o nabavi i provođenje postupaka javne nabave
- preuzimanje i obrada: zapisnika s otvaranja ponuda, odluka i zapisnika o pregledu i odabiru ponuditelja
- izrada ugovora i okvirnih sporazuma sukladno provedenim postupcima nabave
- praćenje provedbe ugovora o javnoj nabavi i izmjena ugovora
- praćenje zakonskih regulativa i standarda

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).