Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Office manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DOMUS PLUS d.o.o. za projektiranje, proizvodnju i graditeljstvo

DOMUSplus je vodeća građevinska tvrtka u gradnji montažnih kuća u Republici Hrvatskoj te značajni izvoznik gotovih kuća na područje Europske unije. S druge strane, našim kupcima želimo ponuditi najbolju kvalitetu i slobodan izbor izgleda buduće kuće uz tržišno prihvatljive cijene.

Tvrtka smo čiji zaposlenici posjeduju višegodišnje iskustvo u projektiranju, izradi i montaži kuća. Cilj nam je unaprijediti kulturu življenja u ekološki i energetski prihvatljivijim montažnim kućama, uz povećanje svijesti o prednostima građenja i življenja u takvim kućama, ali i većim objektima.

Opis posla

Zbog sve većeg obima posla i raznolikosti projekata, te s ciljem uspješnog rasta poslovanja, tvrtka traži dodatnog člana tima na poziciji:

Office manager (m/ž).

Opis posla:
- administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i administracije
- zaprimanje i usluživanje investitora te ostalih gostiju
- pripremanje i prilagođavanje dokumenata i financijskih izvještaja uz korištenje Microsoft Office paketa (napredno korištenje)
- financijsko-računovodstveni poslovi - izrada i priprema dokumentacije za knjigovodstvo
- suradnja s knjigovodstvom i relevantnim institucijama (HZZ, HZZO, MIO, Porezna uprava...)
- briga o dospijeću obaveza, internet bankarstvo
- korespondencija (telefon, e-mail, pošta)
- ažuriranje interne dokumentacije
- izrada i evidencija putnih naloga
- prijava i odjava radnika, vođenje evidencijskih lista
- nabava uredskih potrepština i ostali tajnički poslovi
- obavljanje zadataka po nalogu nadređenog

Uvjeti

- minimalno srednja stručna sprema
- najmanje 2 godina radnog iskustva na slični pozicijama
- izvrne komunikacijske i organizacijske vještine
- samostalnost i proaktivnost u radu
- izvrsno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- znanje njemačkog jezika je prednost
- poznavanje MS Office paketa

Ukoliko ste proaktivna, samosvjesna i odana osoba, veselimo se upoznati Vas!

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- mogućnost dodatne izobrazbe i usavršavanja
- rad u mladom i dinamičnom okruženju gdje se cijeni timski rad
- mogućnost stalnog radnog odnosa s probnim rokom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).