Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručnjak u call centru (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ghetaldus Optika

Ghetaldus Optika d.d. Zagreb vodeći je lanac maloprodaje u optičkoj djelatnosti u RH. Osnovna karakteristika je pružanje usluga na visokom nivou te zastupljenost svih vodećih svjetskih brandova u sunčanim i dioptrijskim naočalama, kontaktnim lećama i pratećoj opremi, a jedini u Republici Hrvatskoj ima i vlastiti brand naočala.

Opis posla

U cilju održavanja navedene razine kvalitete rada i usluga tražimo motiviranog i stručnog:

Stručnjaka u call centru (m/ž).

Opis poslova:
- pružanje vrhunske korisničke podrške
- pravovremeno i točno odgovaranje na upite putem telefona, e-maila, web-a, društvenih mreža, profiliranje kupaca
- ažuriranje interne baze podataka relevantnim informacijama o tehničkim problemima i korisnim raspravama s kupcima
- obavještavanje kupaca o novim funkcionalnostima i značajkama proizvoda, educiranje kupaca
- prikupljanje povratnih informacija kupaca i dijeljenje s našim timovima za proizvode, prodaju i marketing

Uvjeti

- srednja stručna sprema (SSS)
- prednost je postojanje radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- napredno znanje rada na računalu (Ms Office)
- poznavanje engleskog jezika u jeziku i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- komunikativnost, strpljivost u komunikaciji s kupcima
- organiziranost i preciznost u izvršavanju zadataka, proaktivnost i predanost poslu
- sklonost timskom radu
- spremnost na kontinuirano učenje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- dobri radni uvjeti
- redovita primanja
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme ovisno o rezultatima rada
- početak rada: po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).