Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Junior .NET developer (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • Adria Electronic

Tvrtka Adria-electronic uspješno posluje od 1974. godine kad se počelo s radom na industrijskoj elektronici.
Danas je primarni posao tvrtke projektiranje, proizvodnja i ugradnja sustava inteligentnih hotelskih soba.
U tom segmentu je Adria-electronic lider na tržištu u cijeloj regiji.
Pored razvoja elektroničkih uređaja radimo i razvoj softvera za podršku, upravljanje, nadzor i konfiguriranje uređaja.

Opis posla

Tražimo developera za rad na našim in-house projektima baziranim na .NET tehnologiji.

Kandidat može biti i fullstack developer kojem bi primarni fokus bio backend s mogućnošću uključivanja u frontend dio (Angular).

Dio software development tima koji usko surađuje s firmware i frontend developerima na razvoju novog sustava.

Uvjeti

- poznavanje .NET razvojne okoline i korištenje C#
- spremnost na timski rad
- razumijevanje i praktično iskustvo u korištenju REST API-a
- razumijevanje i iskustvo u korištenju tehnologija za verzioniranje kao što je Git

Poželjno:
- iskustvo s message queueing tehnologijama (primarno MQTT)
- poznavanje rada s relacijskim bazama podataka
- poznavanje rada s NoSQL bazama podataka

Vještine:

.NET

Što nudimo

- ured u centru Rijeke
- rad na zanimljivim projektima
- rad na povezivanju s in-house razvijenim hardverom koji se koristi u više od 600 hotela
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost povremenog rada od kuće

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).