Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Član kabinskog osoblja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ETF Airways d.o.o.

ETF Airways je novi hrvatski charter zračni prijevoznik koji želi unaprijediti povezanost jadranskih turističkih bisera sa europskim i drugim destinacijama. Ovom prilikom tražimo članove naše letačke obitelji, te vas pozivamo na iskazivanje interesa za radno mjesto kabinskog osoblja. Traži se više kandidata u pojedinim kategorijama.

Opis posla

Poziv za iskazivanje interesa za radno mjesto člana kabinskog osoblja (m/ž) na zrakoplovu tipa B737.

Uvjeti

Minimalni zahtjevi:
1. minimalno 18 godina starosti i završena srednja škola
2. EU putovnica i poznavanje hrvatskog jezika
3. aktivno znanje engleskog jezika, a znanje još jednog stranog jezika je dodatna prednost (Francuski)
4. potrebna zdravstvena sposobnost za posao kabinskog osoblja
5. obvezatno posjedovanje mobilnog uređaja sa dostupnim brojem
6. iskustvo rada na računalu i sposobnost komunikacije e-mailom
7. spremnost na smjenski rad, učestala putovanja te moguću promjenu mjesta stanovanja

Poželjni zahtjevi / osobine:
1. prednost iskustva na tipu zrakoplova Boeing B737
2. prednost iskustvu u trajanju od najmanje 3 mjeseca kao člana kabinskog osoblja
3. visoka razvijenost komunikacijskih vještina te odgovornost u radu
4. snalažljivost i sposobnost rada u stresnim situacijama
5. iskustvo u timskom radu i uslužnim djelatnostima

Uz prijavu je potrebno poslati:
1. molbu i životopis (isključivo na engleskom jeziku)
2. kopiju srednjoškolske svjedodžbe te potvrdu o stupnju znanja stranog jezika ukoliko ju posjedujete
3. uvjerenje o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci)
4. potvrdu o osposobljenosti člana kabinske posade zrakoplova (Cabin Crew Attestation) ukoliko kandidat posjeduje istu
5. potvrdu o iskustvu za voditelja kabinskog osoblja i/ili certifikat o osposobljavanu za instruktora kabinskog osoblja ukoliko posjedujete

Svu potrebnu dokumentaciju molimo da pošaljete putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Francuski (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno), Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- posao sezonskog karaktera iz različitih operativnih baza sukladno poslovnim potrebama (ETF Airways osigurava smještaj i putne naknade prilikom promjena sjedišta baze)
- posao u dinamičnoj radnoj sredini u kojoj svi funkcioniramo kao jedna velika obitelj

Vrsta zaposlenja:

Sezonski, Studentski ugovor

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).