Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Asistent u odjelu podrške korisnicima (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AliQuantum Idea d.o.o.

Aliquantum Idea d.o.o. vodeći je Datalab partner za prodaju i implementaciju ERP sustava Pantheon i drugih poslovnih rješenja za digitalizaciju i mobilnost poslovanja. Naš tim od 15 stručnih konzultanata i programera svakodnevno pruža podršku za više od 500 tvrtki u Hrvatskoj i regiji već 14 godina. Uz stalnu podršku postojećim korisnicima, osnovna misija je savjetovanje potencijalnih kupaca i tvrtki pri odabiru i implementaciji IT rješenja koja najbolje odgovaraju zahtjevima i potrebama njihovog poslovanja.

Za potrebe jačanja Help Desk sustava podrške korisnicima u potrazi smo za novim, mladim i ambicioznim osobama, spremnim na izazove učenja, stjecanja vještina i znanja iz IT područja, financija, računovodstva, organizacije poslovnih procesa i digitalizacije poslovanja.

Opis posla

Tvoji zadaci će uključivati:
- zaprimanje i obrada zahtjeva za podrškom za korisnike
- sudjelovanje u edukacijama u vezi sa svim poslovnim rješenjima u primjeni s korisnicima
- online podrška korisnicima (tel./skype/teams i sl.)
- izrada pisanih i video uputa za rad s poslovnim rješenjima
- nadogradnja postojećih znanja (baze podataka, sql upiti i programiranja, opcionalno)

Uvjeti

Uvjeti za kandidate su:
- najmanje VŠŠ/VSS računarstva, ekonomije, prirodno-matematičkog ili tehničkog smjera
- osnovno poznavanje IT okruženja(Windows, Office, MS Teams), baza podataka (SQL)
- poznavanje programiranja u nekom od programskih jezika (opcionalno)
- poznavanje osnova računovodstva i financija
- poznavanje rada u Help Desk sustavima ( CRM ticketing, i sl.)

Dodatne prednosti pri izboru:
- iskustvo rada u ERP-u (Pantheon, MS Dynamic, SAP i sl....)
- poznavanje programiranja u Delphi\Pascal-u
- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- posjedovanje B kategorije (nije uvjet)

Očekujemo osobe koje sebe vide kao:
- pozitivne, energične i karakternih osobina
- komunikativne, samopouzdane i precizne u radu
- ambiciozne i željne učenja i poslovnih izazova
- spremne za timski rad i razmjenu znanja i iskustva
- društveno odgovorne

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Što možeš očekivati od nas:
- rad u dinamičnom okruženju i poticajnoj radnoj atmosferi
- izazovni i raznoliki radni zadaci
- profesionalni razvoj karijere – od asistenta do konzultanta/programera
- nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
- fleksibilne radne uvjete i okolinu
- rad u uredu ili od kuće (opcionalno)
- motivacijske aktivnosti, druženja i radionice
- mentorstvo i ciljanu startnu edukaciju
- cocktail party (tjedni, mjesečni)

Naša misija je svakog našeg zaposlenika izgraditi uz nas, da postane vrstan i stručan asistent/konzultant na kojeg dugoročno računamo. Naši sadašnji zaposlenici su 5/10 ili više godina u istom timu i napreduju iz godine u godinu i najvažniji su čimbenik stabilnosti poslovanja naše tvrtke.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).