Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Dostavljač (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • HAGLEITNER HYGIENE HRVATSKA d.o.o.

Ime HAGLEITNER stoji za inovativnu higijenu. Tržišni smo lideri u Austriji te uspješni u izravnoj prodaji u centralnoj i istočnoj Europi. Uz to surađujemo s trgovinskim partnerima u 55 zemalja.

Naš uspjeh se temelji na vrijednostima: kvaliteta, inovacija, entuzijazam i tradicija. Naša središnja vrijednost jest i ostaje – čovjek.

Opis posla

U svrhu daljnje ekspanzije za naš Servisni centar u Zadru tražimo:

Dostavljača (m/ž).

Vaši zadaci: utovar i istovar robe, pravovremena i propisana dostava naše robe u okviru naših dostavnih tura, montaža i pogon naših uređaja i opreme, upute korisnicima na licu mjesta, prosljeđivanje informacija o kupcima.

Početak rada: odmah.

Uvjeti

Vaš profil:
- pouzdan, samostalan i odgovoran način rada
- vozačka dozvola B kategorije, iskusan vozač
- zanatske vještine
- profesionalni bonton u ophođenju s kupcima
- izdržljivost
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- prednost znanje njemačkog jezika u govoru i pismu

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Nudimo izazovan posao, školovanja uz mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja u stabilnoj, međunarodnoj tvrtki koja je u stalnom razvoju te prepoznatljivost i visoku kvalitetu jakog brenda.

Očekuje Vas plaća sukladno tržišnim uvjetima, temeljena na primijenjenom kolektivnom ugovoru, ovisno o profesionalnoj kvalifikaciji i iskustvu.

Zainteresirani ste? Veselimo se Vašoj prijavi. Prijavu pošaljite putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).