Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Arhitekt / Magistar arhitekture (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROing d.o.o.

PROING d.o.o. je poduzeće osnovano 1990. godine kao obiteljska tvrtka koja se kroz više od 30 godina kontinuiranog rada razvijala te širila svoja znanja i iskustva u svim domenama arhitektonske i građevinske struke. Od osnutka do danas uspješno smo odradili nekoliko tisuća projekata svih vrsta i veličina.

Osnovne djelatnosti firme PROing d.o.o. su projektiranje, management, vođenje i upravljanje projektima te stručni i projektantski nadzor. Izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata, arhitektonskih projekata, projekata interijera, energetske obnove, hortikulturnog i krajobraznog uređenja, izradu prostornih planova uređenja, izradu statičkih proračuna, planova oplate, planova armature i nacrta čeličnih konstrukcija, projekti niskogradnje, projekti vodovoda i kanalizacije, izrada elaborata zaštite na radu i zaštite od požara, fizikalnih svojstava građevine, izrada planova izvođenja radova, vršenje usluga glavnog nadzornog inženjera, nadzornog inženjera građevinsko-obrtničkih radova, projektantski nadzor, usluge koordinatora 1 i 2, pružanje uslugu konzaltinga i managmenta te vođenje građevinskih projekata.

Opis posla

Traži se kreativna i marljiva osobu za poziciju arhitekt/ica, u uredu PROING:
- izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata
- priprema dokumentacije za izdavanje potvrda javnopravnih tijela i građevinske dozvole
- koordinacija sa suradnicima ostalih struka
- izrada troškovnika građevinsko-obrtničkih radova

Broj potrebnih novih zaposlenika: ukupno 3 - 1 na radno mjesto ovlaštenog projektanta, 1 na radno mjesto projektanta suradnika i 1 na radno mjesto projektanta suradnika-pripravnika.

Lokacija rada: Šenoina 3, Zagreb.

Uvjeti

Potrebna znanja i kvalifikacije:
- VSS dipl.ing. arhitekture
- najmanje dvije godine radnog iskustva u struci
- iskustvo pri izradi projektno tehničke dokumentacije (idejnih, glavnih i izvedbenih projekta), za mjesto pripravnika nije potrebno radno iskustvo
- visok stupanj odgovornosti i inicijative
- izražene organizacijske vještine, motiviranost i sistematiziranost
- sklonost timskom radu
- aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- MS Office, AutoCAD
- vozačka dozvola B kategorije (preporuča se)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist (arhitektura)

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju 1 godine s mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme; za radno mjesto obavezan je probni rok u trajanju 1 do 3 mjeseca.

Za osobe bez iskustva poslodavac nudi mogućnost obavljanja pripravničkog staža s produženjem ugovora na neodređeno vrijeme.

Rad u dinamičnom i poticajnom okruženju. Napredovanje u različitim oblicima profesionalnog i osobnog usavršavanja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).