Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Čuvar / Zaštitar u zračnoj luci (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • Securitas Hrvatska d.o.o.

Želiš li biti dio međunarodnog tima čija je svrha pomagati učiniti svijet sigurnijim mjestom? Ako da, onda smo tvoj pr(a)vi izbor!

Securitas Hrvatska dio je Securitas Grupe u kojoj više od 350.000 zaposlenika brine o sigurnosti stanovnika 47 zemalja svijeta, a za naš tim stručnjaka u Hrvatskoj tražimo baš tebe.

Ako dijeliš s nama i razumiješ vrijednosti povjerenje, budnost i uslužnost kod nas su ti sva vrata otvorena.

Opis posla

Prijavi se za radno mjesto:

Čuvar / Zaštitar u zračnoj luci (m/ž).

Tvoje mjesto rada je moderna zračna luka Franjo Tuđman u Zagrebu, a u tvom poslu najvažnije je staviti fokus na sprječavanje rizika, predviđanje potencijalnih prijetnji te stvaranje osjećaja bezbrižnosti.

Uvjeti

Ti:
- imaš licencu za čuvara / zaštitara
- voliš timski rad, ali znaš kad je potrebno samostalno odraditi svoj posao
- prakticiraš pozitivan i optimističan stav prema poslu i suradnicima
- osjećaš se ispunjeno pomažući drugima
- etičnost, integritet, odgovornost i savjesnost su ti visoko na listi prioriteta

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Od nas možeš očekivati:
- mogućnost rada na puno ili pola radnog vremena za osobe koje su korisnici mirovina
- stimulativna financijska primanja
- naknadu za prijevoz
- stručnu mentorsku podršku
- važnu ulogu u timu
- stjecanje iskustva u međunarodnom korporativnom okruženju
- sigurnost i stabilnost jer na nas uvijek možeš računati
- fleksibilnost
- mogućnost napredovanja
- ugodno radno okruženje u prijateljskom timu

Zainteresirali smo te? Želiš doprinijeti boljem sutra i stvoriti razliku?

Pozivamo te da se prijaviš putem linka za prijavu.

Veselimo se tvojoj prijavi!

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).