Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Agent u službi za korisnike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DHL Freight d.o.o.

Opis posla

Za potrebe poslovanja tražimo osobu u našem odjelu Službe za korisnike.

Glavne odgovornosti:
- djeluje kao prva točka kontakta s klijentima
- zaprima upite klijenata
- zaprima i obrađuje naloge te prosljeđuje u odjel operative
- daje ponude te vrši prodaju usluga prilikom dolaznih poziva korisnika
- proaktivno obavještava kupca o statusu pošiljke i statusima transporta

Uvjeti

- otvorenost u komunikaciji
- minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- znanje engleskog jezika (poželjno, nije uvjet)
- orijentiranost rješenjima
- samostalnost u donošenju odluka

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- ugovor na određeno uz probni rok te mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme
- stimulativno i dinamično radno okruženje uz mogućnost daljnjeg učenja i napredovanja
- redovita i sigurna primanja
- dodatak u obliku stimulacije za rad
- polica dodatnog zdravstvenog osiguranja sa uključenim sistematskim pregledom
- mogućnost korištenja Multisport kartice za sudjelovanje u sportskim i rekreativnim sadržajima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).