Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

IT tehničar / serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.

Opis posla

E.G.O. Elektro-komponente d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

IT tehničar / serviser (m/ž) - 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci.

Opis poslova:
- IT podrška korisnicima u administraciji i proizvodnim procesima u svakodnevnom radu
- održavanje IT opreme
- edukacija korisnika
- instalacija i podešavanje softwera
- implementacija sigurnosnih politika
- po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu rukovoditelja

Uvjeti

- SSS/VŠS - preddiplomski/diplomski studij u skladu s bolonjskim procesom
- engleski jezik minimalno B1 razina

Poželjno:
- poznavanje WIN 10
- poznavanje Office 365
- poznavanje mrežne infrastrukture (LAN, WLAN, segmentacija)
- iskustvo u primjeni sigurnosnih politika
- spremnost na timski rad
- iskustvo u održavanju IT opreme u proizvodnom procesu

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 02.10.2022.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.

Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).